Hållplatslista

|

Hållplatskarta

Teknik från


Hållplats: Villavägen
Tid: 12:42:53

Avgående linjer inom en timme


Linje Mot Avgång om - Kl

Se hela linjen

3 Björkskatan om 0 min (12:43)

4 Aurorum Vänortsv om 8 min (12:51)

4 Luleå Airport om 12 min (12:55)

3 Bergnäset om 20 min (13:03)

104 Centrum (13:06)

104 Luleå Airport (13:08)

3 Björkskatan (13:11)

4 Aurorum Vänortsv (13:21)

4 Luleå Airport (13:23)

3 Bergnäset (13:33)

3 Björkskatan (13:41)

Uppdatering görs automatiskt var 30:e sekund. Sidan uppdaterades senast kl 12:42:53.